Čo o mne povedali absolventi kurzov

Ďakujem veľmi krásne za celý priebeh kurzu ..... bola sranda, pohoda ale hlavne som sa veľa naučila. Predtým som vo "fotošope" nikdy nerobila, nejaké vrstvy boli pre mňa španielska dedina a teraz už mám prehľad ako sa používajú a čo všetko vlastne celý program dokáže. Samozrejme v ňom ešte nie som profík, lebo to chce veľa trénovania a cviku, ale už si vymýšľam sama sebe úlohy, aby som funkcie a postupy využila. Časom plánujem prejsť na grafickú tvorbu profesne úplne, preto som sa aj na kurz prihlásila a určite neľutujem, je to jedna z najlepších investícií aké som kedy spravila. Ak sa na niečom zaseknem alebo si nespomeniem, tak využijem určite aj Tvoje onlinekurzy 😉 Ešte raz mega veľké ďakujem za perfektný kurz počas ktorého bolo učenie zábavou.

Anna Valentová

Kurz bol veľmi dobrý, tie veci čo si nám ukazoval sa dosť zídu. Bolo toho veľa na naučenie, a pochopenie. Super je, že si sa venoval každému kto to potreboval, aj tvoj prístup je priateľský, akoby "uvoľňujúci oficiálnu atmosféru". Čo bolo podľa mňa pre všetkých pozitívom.

Zuzka Lexmannová

Za mna musim povedat ze som velmi spokojna...velmi mi vyhovovalo, ze si s nami presiel vsetky funkcie programu, a ze si niektore vypichol a tym sme sa povenovali viac. Malo to taky instruktazno-informativn-prakticky charakter...a to bolo dobre. Taktiez bolo super, ze sme si upravy skusali spolu a nasledne aj sami. Paci sa mi, ze si vsetko vysvetlil vseobecne, a uz je na kazdom z nas, ci dane funkcie bude akebo nebude pouzivat...kazdopadne vie, ze nieco take existuje.

Zuzka Viechová

Referencie z VimVic.cz

Pro úplného začátečníka jsou to dobré rady, jak vůbec začít. Děkuji

Míla Šenfluková

Skvělý kurz, přehledný a velmi užitečný.

Eliška Micková

Co jsem viděl, tak je to zatím srozumitelné. Pokud člověk bude mít vůli se to tímto způsobem naučit, tak to zvládne.

Karel Werner

Přehledné a krásně udělané. Pár věci použivám v photoshopu, ale pár věci navíc nikdy neuškodí vědět. Děkuju moc za kurz

Lenka Novotná

Vyborne vysvetlena seznamka s photoshopem. diky tomuto kurzu si myslim, ze placeny kurz nebude stratou casu ani penez, nebot krasne vysvetluje. Diky

Eva P.

Tento kurz hodnotím velice dobře, myslím, že je použitelný i v jiných programech.

Marie Volštátová

kurz byl zajímavý dobře udělaný

Helena Černá